Dzisiaj we wszystkich szkołach kończy się rok szkolny 2023/2024. Rok, który przyniósł wiele wyzwań, twórczych działań, ważnych inicjatyw i istotnych zmian w Waszym życiu. Niech ten czas spędzony w przedszkolu, szkole będzie dla Was miłym wspomnieniem, okresem wytężonej pracy i wysiłku, wielokrotnie zakończonej szeregiem sukcesów edukacyjnych i wychowawczych.
 
Osiągnięcia i radości są zasługą zarówno Waszą, Drodzy Wychowankowie, Uczniowie, jak i Waszych Nauczycieli, którzy przekazują Wam swoją wiedzę, pasję i ciekawość świata. Niewątpliwie wkładają w to wiele wysiłku i trudu wychowawczego. Uczą wartości, zasad moralnych i wszystkiego, co potrzebne jest w dorosłym życiu.

Dyrekcji, Nauczycielom i Wychowawcom oraz wszystkim pracownikom dziękuję za efektywną pracę włożoną w edukację młodego pokolenia. Rodzicom za współpracę ze szkołą i samorządem gminnym. Ogromne podziękowania za dialog, otwartość na zmiany, dostrzeganie problemów i potrzeb naszych Uczniów, za wielkie serce, rzetelność i zaangażowanie.

Uczniom gratuluję zdobytych wyników w nauce, a szczególne gratulacje kieruję do tych, którym miniony rok przyniósł sukcesy w konkursach oraz olimpiadach. Dziękuję za Waszą sumienną pracę i wytrwałość.

Teraz nadszedł czas zasłużonego, wymarzonego odpoczynku.

Życzę Wszystkim udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Niech te dwa miesiące, będą czasem spędzonym w gronie najbliższych, okresem odkrywania nowych, inspirujących miejsc i zainteresowań. Aby we wrześniu spotkać się pełni zapału, nowych pomysłów i gotowości do realizacji marzeń i planów.

Monika Kosacka Dyrektor COAFSiP w Tuszynie 

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego